Terörü lanetliyoruz sözleri ve mesajları

terörü lanetliyoruz Türk bayrağı siyah beyaz
terörü lanetliyoruz Türk bayrağı siyah beyaz

Terörü lanetliyoruz sözleri, terörü lanetliyoruz mesajları ve terörü lanetliyoruz resimlerine bu yazıdan ulaşabilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar

Birlik ve beraberliğimize, ülkemizin huzuruna kasteden saldırıları lanetliyoruz.

Temennimiz ülkemizin bir an önce barış ve huzur ortamına kavuşmasıdır. Bu topraklarda kaybedilen her can bizim canımızdır.

AI kanıyIa suIuyor toprağımı şehidim. Bu vatana veriyor güI canını şehidim. Dünya duysun biIinsin Türk’te şehit tükenmez. Bayrak inmez, şehit öImez, bu aziz vatan böIünmez!

Askere dua edin, teröre Ianet edin. Nöbet sırası bende hakkınızı heIaI edin.

Terörü yapana, terörü destekleyene, terör üzerinden siyaset yapana lanet olsun. Cennet vaadiyle dünyayı cehenneme çevirenlere de lanet olsun. Yüreğimizi yakanların yürekleri yansın. Başın sağolsun Türkiyem.

Ülkemizin huzurunu kaçırmaya yönelik, bizleri bölmeye çalışan, birlik ve beraberliğimize yapılan saldırıları lanetliyoruz.

Dünyanın her noktasında ülkemde olduğu kadar diğer ülkelerde de masum insanları öldüren her kimse ona lanet olsun.

Temennimiz ülkemizin bir an önce barış ve huzur ortamına kavuşmasıdır. Bu topraklarda kaybedilen her can bizim canımızdır.

Terörü lanetliyor, hayatlarını kaybeden vatandaşlarımıza Allah’tan rahmet, yaralılara acil şifalar diliyoruz. Tüm ulusumuza başı sağolsun.

Terör eylemleri ülkemizin birlik, beraberlik ve huzuruna yöneliktir. Bu saldırılar karşısında, millet olarak sağduyumuzu korumalıyız. Hiçbir sorun şiddetle çözülemez. Şiddetten bir çözüm veya gelecek bekleyenlerin insanlık değerleriyle hiçbir bağlantısı olamaz. çirkin saldırıları gerçekleştirenler, terör ve şiddet eylemlerinin hiçbir amaç için araç olamayacağını bilmelidirler.”

Oyla
[Toplam: 0 Ortalama: 0]

Bunlar da hoşunuza gidebilir...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir