İftar Vakti Sözleri ve Sahur Vakti Sözleri

Ramazan ayı her sene olduğu gibi bu sene de ülkemizde önemli bir değer olarak sahipleniliyor. Ülkemizde iftar ve sahur vakitleri bir çok insan bir araya gelip paylaşmanın mutluluğunu yaşıyor. İftar ve Sahur vakti mesajlar insanların dikkatini çekiyor. Bir çok insan sahur vakti sözleri veya iftar vakti sözlerini internet ortamında paylaşmak istiyor. Bizde sizler için iftar vakti sözleri ve sahur vakti sözlerini bir araya getirdik. Sahur mesajları, iftar mesajlarının aşağısındadır.

Sponsorlu Bağlantılar

İftar Sözleri ve mesajları

Tuttuğumuz orucun, ettiğimiz duanın, kıldığımız namazın kabul olması ve daim olması dileğiyle Hayırlı iftarlar.

Bu Gününde her günün gibi huzur dolu ve bereketli olması dileğiyle hayırlı ramazanlar.

Nefesim bitene kadar dua etmeye razıyım, her duamda bir umut var her umudumda bitmeyen dualar var, bu Ayın hürmeti üzerine dualarım sizinle, hayırlı Ramazanlar.

Bugünlerin Değeri bilinmeli, İbadetlerimizi yerine getirelim ve hayırlısını dileyelim, hayırlı iftarlar. Dualarımızın Sema’da buluşması ve kabul olması dileğiyle Hayırlı Ramazanlar.

Gözlerimizdeki Nur hiç bitmesin, Aldığımız her nefes dua ile bitsin, bu ramazanda YARADAN huzur nasip etsin, her iftar bereketini bizden esirgemesinsin, Hayırlı iftarlar.

Okyanusların Derinliğindeki sessizlik gibi huzur dolsun bedenin, Gözlerindeki her yaş dua olsun, aldığın nefes iman olsun sana, Bu Ramazanda Dualar su Olsun Hak Yolunda..

Az Ama Zengin Sofralarından Daha Güzel Ve Nefis Tadlar Sizlerle Olsun iftarınız güzel Olsun.

Küçük bir sofrada büyük mutluluklar paylaşalım bu ayda hepimiz bir olalım ALLAH a şükredelim soframızı bereketlendirelim Hayırlı iftarlar.

iftarınız güzel Kalbiniz Huzur Dolsun Ramazan Ayını Mübarek Olsun. 11 Ayın Sultanı Evinize Huzur Sofranıza Bereket Kalbinize iman versin Hayırlı iftarlar.

Yağmur Taneleri kadar bereketli Zemzem Suyu Kadar tatlı iftarlar diliyorum sofranıza hayırlı iftarlar..  

Yanınızda Olmasakta birlikte oruç açamasakta gönüllerimiz bir duygularımız aynı amacımız belli Şükrediyordu ALLAH’a Hayırlı iftarlar diliyoruz bu mesajı okuyanlara.

Sahurdaki Bereket iftardaki Sofranıza iftar Sofranızdaki Bereket Sahur Sofranıza yansısın Hayırlı ramazanlar.

Yanınızda Olmasakta birlikte oruç açamasakta gönüllerimiz bir duygularımız aynı amacımız belli ŞükrediyoruzALLAH a Hayırlı iftarlar diliyoruz bu mesajı okuyanlara.

Ramazan Ayının Güzelliği Kalplerinizde Gökyüzündeki Yağmurun Bereketi Evinizde Sofralarınızda Olsun Hayırlı ramazanlar ve iftarlar diliyorum.

Oruçla iman dolan bedenlerimizin iftarla güçlenmesini dilerim Hayırlı iftarlar.

Sahurdaki Bereket iftardaki Sofranıza iftar Sofranızdaki Bereket Sahur Sofranıza yansısın Hayırlı ramazanlar.

Dualarımızın Semaa’da buluşması ve kabul olması dileğiyle Hayırlı Ramazanlar.

Gözlerimizdeki Nur hiç bitmesin, Aldığımız her nefes dua iIe bitsin, bu ramazanda YARADAN huzur nasip etsin, her iftar bereketini bizden esirgemesin, Hayırlı iftarlar.

Okyanusların derinindekini sessizlik gibi huzur dolsun bedenin, gözlerindeki her yaş dua olsun, aldığın nefes iman olsun sana, Bu Ramazanda Dualar su Olsun Hak

Ezan sesleri yankılansın kuIaklarımızda, imanımız kuvvetlenir inşallah bu ayda, günahlar uzak olsun temiz ruhlarımızdan, Hoş geldin Ramazan…

SofraIar kuruIdu, duaIar okundu, YARADANA şükürler olsun, bizi Ramazan’la buluşturdu, Hayırlı iftarlar .

Rüya gibi geIip geçer RAMAZAN bu rüya gibi ayda bütün dualarınızın kabul olması dileğiyle.

Bir’e Beş versin Yüce YARADAN bu mübarek ayda, sofranız bereketli olsun içinizde dualar ve umutlar eksik olmasın, Hayırlı Ramazanlar.

Güneşin sıcaklığı gibi olsun içindeki iman, yağmur taneleri kadar çok olsun sevapların, hayırlı iftarlar.

Ramazan Ayında Cennetin Huzuru evlerinizde olması dileğiyle, Hayırlı iftarlar.

Bir lokma ekmeğin tadı Hayatınızda olsun, içtiğiniz su gibi kabrimiz temiz Olsun, Tuttuğunuz Oruç günahlarınızdan arındırsın, Hayırlı iftarlar

Gülün kokusu sarsın bedenini, ALLAH korkusu titretsin her bir hücreni, Dualarla birleşsin Semaya açılan ellerin, Hayırlı iftarlar ..

Irmak gibi sade olmalı hayat, göI suyu gibi tatIıdır hayatın derdi çilesi, iman gücüdür ayakta tutan bizi, Ramazandır Bereket Saçan Dualarımıza Işık Tutan, hayırlı iftarlar 

Sahur Sözleri ve Mesajları

Bereketi bol huzurun güneş kadar aydınlık olduğu bu güzel ramazan ayında, sıcacık huzurlu sahurlar dilerim..

Hayatın bütün manevi zenginlikleri bu ay sizlerle olsun, Attığınız her adım size huzur dolu yarınlar sağlasın dua ile kalın, Hayırlı sahurlar.

Her güzelliğin bittiği bu dünyada, değişmeyen tek güzellik manevi değerlerdir, imanın ne kadar güçlü olursa değerler okadar fazladır. Hayırlı sahurlar.

Hayat bir kelebeğin ömrü gibidir, bu kısa zamanda amelini güçlendirmek ve manevi huzuru yakalamak kadar güzel bir duygu yoktur hayatta, nice ramazanlarda huzur dolu sahurlar  dilerim.

Bir’e Beş versin Yüce YARADAN bu mübarek ayda, sofranız bereketli olsun içinizde dualar ve umutlar eksik olmasın, HayırIı sahurlar.

Gecelerin gündüzle dost olduğu bu mübarek ayda, gecenizin de gündüzünüzün de, huzur dolu ve bereketli olması dileğiyle HayırIı sahurlar.

Bir lokma ekmeğin tadı sahurda çıkar tatlı tatlı bir bardak suyun değeri sahurda gösterir kendini HayırIı sahurlar.

İman gücüdür ayakata tutan bizi, ramazandır bereket saçan dualarımıza işık tutan, HayırIı sahurlar.

Yağmur taneleri kadar bereketli zemzem suyu kadar tatlı sahurlar diliyorum sofranıza hayırlı sahurlar..

Dualarımda ağlarım Yaradanım, sen ne eylersen güzel eylersin. İlahım, içime iman derdime derman ol Allah’ım, hayırlı Sahurlar..

NiyetῘendiğiniz orucun, AῘῘaha duaῘarınızın ve tevbeῘlerinizin kabuῘ oῘması diῘeğiyῘe HayırῘı SahurῘar.

Bir Iokma ekmegin tadı Hayatınızda oIsun, içtiğiniz su gibi kabriniz temiz OIsun, Tuttuğunuz Oruç günahIarınızdan arındırsın, HayırIı Sahurlar.

Canımı elinde tutan Allah’a yemin ederim ki; oruçlunun ağız kokusu, Allah katında misk kokusundan daha hoştur: Allah der ki: Ağzı kokan şu kul şehvetini, yemesini, içmesini benim için terkediyor. Madem ki sırf benim için oruç tutmuş, o orucun ecrini ben veririm.

Nefesim bitene kadar dua etmeye razıyım, her duamda bir umut var her umudumda bitmeyen duaIar var, bu Ayın hürmeti üzerine duaIarım sizinIe, hayırIı Sahurlar

Mukaddes olan bu hayırlı ayda, her günü inci tanesi olarak yaşayalım, soframıza bereket kabrimize merhamet dileyelim, hayırlı sahurlar

Ramazan’nın huzur ve bizIere vermiş oIduğu bereketin tüm müsIümanIara daim oIması diIeğiyIe, HayırIı Sahurlar..

Güzel ve iman dolu bu ayda gözlerinizde ısık sofralarınızda sahur bereketi eksik olmasın iyi sahur diliyorum.

Yagmur Taneleri kadar bereketli Zemzem Suyu Kadar tatlı sahurlar diliyorum sofranıza hayırlı sahurlar..

Irmak gibi sade olmalı hayat, göl suyu gibi tatlıdır hayatın derdi cilesi. İman gücüdür ayakata tutan bizi, ramazandır bereket sacan dualarımıza isık tutan, hayırlı sahurlar.

Sofranızda bereket gönüllerinizde huzur olması dilekleriyle hayırlı sahurlar

Tuttugumuz orucun, ettigimiz duanın, kıIdıgımız namazın kabuI oIması ve daim oIması diIegiyIe HayırIı Sahurlar.

Cennet’in bir kapısı var, adına “Reyyan” derler, oradan ancak oruclular girebilir.

Hayat bir kelebegin ömrü gibidir, bu kısa zamanda amelini güclendirmek ve manevi huzuru yakalamak kadar güzel bir duygu yoktur hayatta, nice ramazanlarda huzur dolu sahurlar dilerim.

11 Ayın Sultanı Evinize Huzur Sofranıza Bereket Kalbinize iman versin Hayırlı sahurlar.

Sahurun bereketi bütün müslümanların iclerinde de sizlerin olması temennileriyle

Güzel anılar paylastıkca ve aynı sofrada oldukca daha güzel olur bu güzel ayda anılar kalıcı sofranız halil ibrahim bereketinde olsun hayırlı sahurlar.

Oyla
[Toplam: 1 Ortalama: 5]

Bunlar da hoşunuza gidebilir...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir